תאומים

תאומים ובריאות
תאומים נוטה יותר להיפצע מאשר לחלות ממש. כמי שנמצא רוב הזמן בתנועה, הוא עלול להיות מעורב בתאונות. הרגישות הגופנית מתבטאת במערכת העצבים ובדרכי הנשימה. אורח- החיים המוטרף שלו עלול לקומם עליו את גופו, שיאמר לו: חביבי, עד כאן? אפילו בן מזל זה נאלץ להיכנס למיטה ולנוח (כאילו) הדואליות שלו עלולה גם להתבטא בהיפוכונדריות.

תאומים וילדים
מזל זה מגלה עניין בילדים, רק לאחר שלמדו לדבר. לכן, סביר שיצפה שיתחילו לדבר בגיל מוקדם ואף ידחק בהם לעשות כן. משיידעו לקרוא, יציף אותם בספרים, למרות שלא תהיה לו סבלנות לשבת ולקרוא להם. בדרך כלל, הראש הצעיר שלו וכישרונו לפטפט בטבעיות על כל נושא שבעולם, הופכים אותו חביב הילדים, גם אם איננו מרבה לבלות איתם בנות מזל תאומים מפתחות קריירה ואינן נשארות בבית עם ילדיהן.

תאומים במקורות
תקופת השנה של תאומים היא זמן מתן תורה. מזל תאומים דואלי, וגם בהר סיני ניתנו שני לוחות ברית. שבט זבולון מייצג אותו. האות שלו בקבלה היא ז'.

תאומים במיתולוגיה
מרקורי, הכוכב השולט במזל תאומים מופיע במיתולוגיה כאל הרמס. הוא מהיר וקל תנועה ובתור שכזה, שימוש רץ שליח של האל זאוס. נחשב מתוחכם וערמומי. תפקידו הרציני היה ללוות את נשמות המתים אל מנוחתן האחרונה.

בברכת הצלחה, מזל אהרוני