מאזניים

מאזניים וילדים
ילדים אינם בראש סדר העדיפות של בני מאזניים . בנות מאזניים, המייחסות חשיבות רבה להופעתן החיצונית , רואות בהריון מטרד גופני קשה. בכל מקרה , בני מזל זה, כשאר מזלות
האוויר, רוצים כבר לנהל שיחה עם התינוק יום אחרי שנולד, ומגלים בו עניין אמיתי רק לאחר שהתחיל לדבר.בני מאזניים מחשיבים יותר את הזוגיות מאשר את המשפחה, ולכן ילדים אינם במקום הראשון , ולפעמים אף נתפסים כמי שמפריעים לבני הזוג לנהל את הרומן הלוהט שלהם. יחד עם זאת, תמיד ניתן יהיה למצוא בסלון צילום משפחתי לתפארת, כזה שניתן להתגאות בו בפני האורחים.

מאזניים ובריאות
המזל היחידי שמסמל על-ידי חפץ דומם מאזניים-מה שאינו מבשר על בריאות טובה במיוחד. בני מאזניים עלולים לסבול מקיבה עצבנית, נטייה לסוכרת ולמחלת כליות .

מאזניים במקורות ובמיתולוגיה
מזל מאזניים משויך לבני שבט אפרים. האות שלו בקבלה היא האות ל. במקומות שונים מוזכרים המאזניים בהקשר של מאזני צדק, מה שתואם את הנטייה הטבעית של מזל זה לצדק ולהגינות . מאזניים נישלט על ידי כוכב ונוס ומופיע במיתולוגיה כאלה אפרודיטי, אלת האהבה והיופי . מסופר שהאלה אפרודיטי אהבה את אדוניס והחליטה שיהיה שלה . כשאדוניס נפצע, הביאה אותו אל האלה פרסיפוני , שתטפל בו. זו התאהבה בו ובין השתיים התפתח סכסוך . לבסוף נאלץ זאוס להתערב ולהציע פשרה :אדוניס יבלה את הסתיו והחורף עם פרסיפוני , ואת האביב והקיץ עם אפרודיטי.

בברכת הצלחה, מזל אהרוני