עקרב

עקרב וילדים
העקרב חושש בדרך כלל מהבאת ילדים לעולם. עד שהסתדרו עם עצמם והצליחו איכשהו לארגן את עולמם הפנימי, אז להביא עוד יצור לעולם שעליו יהיה הוא אחראי מי צריך את זה? למרות החשש, כשהעקרב מתחתן, תוך זמן קצר הוא מולדי ילדים. האם העקרבית מוצאת את עצמה מתמסרת כל כולה לגידול ילדיה. כשהיא מפתחת קריירה במקביל לגידול
הילדים, יכרסמו בה רגשות אשמה כבדים. לכן, עם שובה מהעבודה היא תתאמץ להשלים את מה שהחסירה, לעיתים בנתינה חונקת. כשהיא נוכחת לדעת שמאמציה יצרו ריחוק בינה לבין צאצאיה, אין גבול לתסכול שלה. מזל זה איננו יכול לסבול ריחוק מצד האנשים הקרובים אליו. הקרבה הבלתי אמצעית בין האם העקרבית לילדיה גורמת לכך, שהיא מנחילה להם את אופייה על כל הטוב והרע שבו. יידרשו מאמצים מרובים כדי ליצור את ההפרדה ובריאה, שתאפשר לילדים להתפתח לפי אופיים ורצונם.
האב העקרב יעסוק בדרך כלל בנטרול כוח הרצון של ילדיו, ויתבע מהם משמעת וכוח סבל. מעבר לכך יפגינו ההורים דאגה ומסירות אין קץ לעולליהם. הם ירצו להיות מעורבים בחייהם ולדעת כל מה שמתרחש אצלם.

עקרב ובריאות
העקרב ניחן בחוסן גופני יוצא דופן. לקוח לו זמן להודות שהוא חולה, או נזקק למנוחה. בעיקר הוא עלול לסבול מזיהומים וממחלות באברי המין.

עקרב במקורות ובמיתולוגיה
שבט המנשה מייצג את מזל עקרב, והאות שלו בקבלה היא האות נ'. עונת השנה היא הסתיו, וביהדות זמן זה נחשב בהרבה סכנות.כוכב פלוטו השולט במזל עקרב, מסומל על יד האדם, אל השאול והמתים. רק לעיתים רחוקות היה ההדס מגיע לביקור על פני האדמה, אך ביקורו לא היה רצוי במיוחד.

בברכת הצלחה, מזל אהרוני